Pojďte s námi poznat Karlín.

Projekt žáků a žákyň Smysluplné školy | Už brzy na těchto stránkách najdete všechny výstupy našeho projektu!

Už brzy na těchto stránkách najdete výstupy projektu

Děkujeme!

Doufáme, že jste si projektový týden i Karlínskou slavnost užili a dozvěděli jste se o Karlíně něco nového. Chystáme pro vás interaktivní mapu, díky které budete moci poznat Karlín také online.

Během října ji zveřejníme na těchto stránkách.

Podrobnější informace

Naší škole je už 115 let!

Letos na konci září oslavila budova na Lyčkově náměstí už 115 let od svého otevření.

Zahradní slavnost v celém Karlíně

Tradičně při příležitosti výročí školy pořádáme zahradní slavnost. Letos jsme vyrazili do ulic.

Karlín jsme poznávali celý týden

Společně jsme pracovali na celé řadě aktivit.

Co z toho vznikne?

Proběhl sobotní happening tříd v ulicích Karlína. Navíc vznikne na tomto webu během následujících týdnů také interaktivní mapa.

Jak to celé probíhalo?

Televizní reportáž

Připravujeme

Rozhlasový dokument

Připravujeme

Interaktivní mapa

Už brzy online!

Připravujeme interaktivní mapu, kde najdete všechny výstupy z jednotlivých ulic Karlína. Budete se tak moci dozvědět více o osobnostech, které jsou s Karlínem spojené, o jeho historii i současnosti a také o jeho obyvatelích.

Máte se na co těšit!